​​​​Kraków, Polska

Krakow_websm.jpg

Woodward Poland Sp. z o.o.

Ul. Skarbowa 32
32-005 Niepołomice (koło Krakowa)
Polska
tel: +48 12 295 13 00
lub +48 12 295 13 01
fax:+48 12 295 13 90
e-mail: krakow.info@woodward.com

WOODWARD W POLSCE

W Polsce działalność uruchomiliśmy w 2005 roku. W 2010 roku świętowaliśmy otwarcie własnego zakładu w Niepołomicach, koło Krakowa. Podczas uroczystego otwarcia Dyrektor Generalny i Przewodniczący Rady Nadzorczej Tom Gendron podkreślał, że inwestycja w Niepołomicach wzmacnia globalną pozycję Woodward i otwiera drogę do dalszej ekspansji firmy na rozwijających się rynkach Europy Środkowej.

Nasz zakład w Niepołomicach to:

  • Zespół inżynierów specjalizujących się w projektowaniu i wsparciu produktowym w obszarach elektroniki, elektrotechniki, oprogramowania i mechaniki. Nasi inżynierowie realizują zadania blisko współpracując z kolegami i koleżankami z USA, Niemiec, Holandii, Japonii, Korei i innych krajów.
  • Produkcja konwerterów używanych w elektrowniach wiatrowych, szaf sterowniczych wykorzystywanych do regulowania pracy dużych spalinowych silników stacjonarnych i turbin gazowych, używanych jako napędy główne oraz pomocnicze (np. generatorów prądu, pomp, kompresorów okrętów. Produkujemy również sterowniki do silników stosowane w autobusach napędzanych gazem CNG, wózkach widłowych, golfowych i pojazdach wieloczynnościowych.
  • Nasz Zakład wytwarza także sterowniki elektroniczne agregatów prądotwórczych, wielofunkcyjne przekaźniki zabezpieczeniowe i inne urządzenia elektroniczne na potrzeby energetyki.
  • Zespół pozyskiwania dostawców zarówno dla naszych potrzeb jak i również innych zakładów w regionie.
  • Niemal 300 miejsc pracy dla inżynierów
  • Ponad 13 000 m2 powierzchni w tym 6 500 m2 hali produkcyjnej
  • Laboratoria środowiskowe, wibracyjne dla urządzeń elektronicznych, EMC (kompatybilności elektromagnetycznej) oraz mechaniczne do testów siłowników hydraulicznych i elektrohydraulicznych.